Franchising / Bize Katılın

Kazançlı Bir Yatırımla Masum Beyaz Bayisi Olmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın…


2018 yılında kurulan ve herkes için sağlık vaadiyle yola çıkan Masum Beyaz franchising ile istikrarlı bir şekilde büyüme vaadinde bulunmaktadır. Güçlü altyapısı ile Masum Beyaz ülkemizde bu sistemi en iyi uygulayan markaların arasında olmayı hedeflemektedir. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek veren Masum Beyaz, yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunar.

Sürekli büyüyen ailemize katılmak için siz de başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru
Masum Beyaz bayisi olmanın ilk adımı, Bayi Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar. Başvuru formumuza internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ön Görüşme ve Davet
Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

Ön Protokol ve Lokasyon
Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

Sözleşme
Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

Mimari Proje
Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

Personel Alımı / Eğitimi
Şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak mağazayı ve ekibi açılışa hazır hale getirir.

Şube Açılışı
Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

Başvuru Süreci
Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için web sitemizde yer alan başvuru formunu bilgisayarlarına indirip doldurduktan sonra franchising@masumbeyaz.com mail adresimize gönderebilirler.

Başvuru Formunu Pdf ve Word şeklinde indirebilirsiniz.