Diyet Ve Diyabetik Antep Fıstıklı Sarma (0047)

0,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 150,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 130,00 TL(KDV Dahil)

DİYABETİK BAKLAVA


İçerdiği enzime dirençli nişasta sayesinde Realife Un ile yapılan ve doğal tatlandırıcı stevia zero ile tatlandırdığımız baklava piyasada diyabetik adıyla yer alan baklavalardan çok daha farklıdır. Hem unu hem de şerbeti ile tam anlamıyla yüzde yüz diyabetik baklavalarımız tadı ve lezzetiyle sizi şaşırtacaktır.

 

KAN ŞEKERİNİZ YÜKSELMEYECEK DESEK!

 
Stevia Zero sayesinde ve Realife Diyabetik un ile muhteşem bir birliktelik sağlayan baklavalarımız kan şekerinizi yükseltmeyecek.

 

SIFIR ŞEKER DAHA AZ KALORİ DAHA AZ KARBONHİDRAT! 

Baklavalarımıza normal un yerine karbonhidrat ve kalori değeri düşük lif açısından zengin Realife Un kullanıyoruz. Realife Unlarımız Tübitak Mam tarafından geliştirilen enzime karşı dirençli nişasta içermektedir. Hem kan şekerinizi yükseltmeyecek hem de kalın bağırsağınızda fermente olarak bağırsak floranızı güçlendirecek unumuz sizi şekerin olumsuz etkilerine karşı korurken, kabızlık gibi sorunları ortadan kaldıracak ve kolon kanserine karşı önleyici etkisiyle ekstra faydalar sağlayacak. Enzime Dirençli Nişastayla ilgili bilimsel çalışmaları (literatürleri) da incelerseniz EFSA raporlarına ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca sıfır kalori sıfır karbonhidrat değerinde şerbetimiz de lezzetiyle şekeri aratmayacak cinsten.

 

 

DİYET LİSTENİZDE BAKLAVA OLACAK DESEK! 
Diyabetik baklavayı sadece şeker hastaları değil kilo problemi yaşayanlar veya sağlıklı yaşamayı hedefleyenler baklavayı tüketebilirler.  

 

Aşağıda ürünün 100 gram için besin değeri verilmiştir:

100 g için besin öğeleri ve enerji değerleri

                

Karbonhidrat    / ( g )

  36,51

Lif / ( g )

  17,02

Protein / ( g )

  8,05

Yağ / ( g)

  31,245

Enerji  / ( Kcal  )

  456,34

 

İçindekiler: Realife diyabetik buğday unu,  antep fıstığı, stevia, tereyağ,  yumurta, su