GARANTİ VE İADE KOŞULLARI
Masum Beyaz, diyabet ve obezite ile mücadele eden bireylerin hayatlarından geleneksel beyaz unu tamamen çıkartmalarını ve yeni nesil diyet ve diyabetik ürünlere ulaşmalarını sağlayan, Türkiye’nin ilk diyet ve diyabet fırınıdır. Masum Beyaz, 1964 yılından bu yana köklü yapısıyla varlık gösteren, Demirpolat Şirketler Grubu tarafından oluşturulmuştur.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için masumbeyaz.com’dan yapmış olduğunuz bütün alışverişler bizim için ayrı önem taşıyor. Ürünlerimizi taze ve güvenilir koruyuculu ambalajlarda gönderimini sağlamaktayız. Kargoda herhangi bir problem yaşandığı takdirde bizimle 7 gün içinde iletişime geçebilir ve ürünlerinizin değişimini sağlayabilirsiniz.
Siparişlerinizi Hesabım / İade Taleplerim bölümünden hatalı gördüğünüz siparişler hakkında iptal ve iade talebi oluşturabilirsiniz. Ürünlerinizden kaynaklı yaşanan problemlerde bizimle 0332 321 58 87 veya info@masumbeyaz.com adresinden de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
Ürünlerimizde koşulsuz iade garantisi vardır. İade etmek istediğiniz ürünlerin, kargo ücreti müşteriye aittir.
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
BRADA GIDA PAZARLAMA ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Nişantaşı Mahallesi Vatan Caddesi No:16/C Selçuklu / KONYA / TURKEY
** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!
Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.