Büyüme Stratejimiz

Türkiye’nin ilk ve tek diyet, diyabetik ürünler satan Masum Beyaz Sağlık Fırını, güven ve istikrarla büyümeyi hedeflemektedir.

BRADA Gıda Pazarlama Organizasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyütmeyi hedefleyen Masum Beyaz yapılan yeni yatırımlar ve çalışmalarla büyüyerek istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

Marka bu yatırımlar doğrultusunda, kısa sürede ülkenin bir çok yerinde sağlık vaadiyle nokta sayısını çoğaltmayı hedeflemektedir . Masum Beyaz’ın ürün gamı içerisinde sütlü tatlılar, pastalar, unlu mamüller, dondurma, çikolata, sıcak – soğuk içecekler ve yerelden evrensele ulaşan özel lezzetler yer alıyor.

Masum Beyaz ürün grubunda Realife Un markasını kullanarak perakende sektöründe düşük glisemik indeksli, düşük karbonhidratlı ve düşük kalorili ürünler tüketiciye sunarak sektöründe bir ilke imza atmaktadır.


Ayrıca Masum Beyaz diyet ve diyabete uygun birçok güvenilir marka ile misafirlerine lezzet konusunda farklı deneyimler sunmaktadır.


Masum Beyaz, karlılık oranı yüksek ürünleri ve tüm detayları incelikle düşünülerek hazırlanan franchise sistemiyle eğitim, danışmanlık, reklam, mimari ve lojistik gibi yatımcısına yararlı olacak birçok desteği sağlıyor. Yatırımınızın en hızlı geri dönüş şeklini size sunuyor.